Pomoce dydaktyczne / konspekty

„Czekam na Ciebie, Panie Jezu” – katechezy parafialne przygotowujące do przyjęcia sakramentów pokuty i pojednania oraz Eucharystii - Wydział Katechetyczny KMG 2014

Bp Z. Pawłowicz, „Droga do Jezusa” – katechezy i nabożeństwa dla katechetów

Bp Z. Pawłowicz, „Droga do Jezusa” – materiały katechetyczno-duszpasterskie dla rodziców

Bp Z. Pawłowicz, „Droga do Jezusa” – podręcznik dla dzieci

Bp Z. Pawłowicz, „Droga z Jezusem” – modlitewnik

CZEKALSKI R. (red.), W drodze do Jezusa. Przygotowanie dzieci do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej, Płock 2005.

Grochowscy R.G., Katecheza Eucharystyczna w szkole i w parafii (pomoce katechetyczne klas O-6 i gimnazjum), Sandomierz 2001

HARTLIEB S., Pierwsza Komunia Święta. Droga wtajemniczenia w Paschę Chrystusa, Kraków 1996.

HARTLIEB S., Pierwsza Komunia Święta. Droga wtajemniczenia w Paschę Chrystusa. Msza Wieczerzy Pańskiej i Katechezy o Eucharystii, Kraków 1996.

PANUŚ K., PANUŚ T., SZCZEPANIEC S. (red.), Pierwsza Komunia Święta Wielkim Świętem Rodziny, Część pierwsza – Propozycje kazań i homilii, Kraków 2003.

PANUŚ K., PANUŚ T., SZCZEPANIEC S. (red.), Pierwsza Komunia Święta Wielkim Świętem Rodziny, Część druga – Propozycje celebracji liturgicznych, Kraków 2003.

PANUŚ K., PANUŚ T., SZCZEPANIEC S. (red.), Pierwsza Komunia Święta Wielkim Świętem Rodziny, Moje dziecko przygotowuje się do pełnego udziału w Eucharystii, Kraków 2003.

PRZYBYSZ B., Biała książeczka. Przygotowanie dzieci do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii, Ząbki 2005.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Jesteśmy Dziećmi Boga. Katecheza parafialna. Sakramenty pokuty i Eucharystii. Rok I, Poznań 2003.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Przewodnik metodyczny. Jesteśmy Dziećmi Boga. Katecheza parafialna i celebracje liturgiczne. Sakramenty pokuty i Eucharystii. Rok I, Poznań 2003.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Przewodnik metodyczny. Przyjdź do nas, Panie, Katecheza parafialna i celebracje liturgiczne. Sakramenty pokuty i Eucharystii. Rok II, Poznań 2003.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Przyjdź do nas, Panie, Katecheza parafialna. Sakramenty pokuty i Eucharystii. Rok II, Poznań 2003.

77 0.26191592216492