Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance gościło nas w minioną sobotę.
Dziękujemy ks. prał. Piotrowi Tworkowi za otware drzwi sanktuarium i gościnę na parafialnym podwórzu.
Eucharystią dziękowaliśmy za rok katechetyczny, który już za nami. Prosiliśmy o udane wakacje oraz o błogosławiony czas po nich. Po mszy świętej mieliśmy okazję porozmawiać przy kawie i herbacie oraz pysznym cieście, ufundowanym przez piekarnię "Mielnik" ze Straszyna.
Bóg dał słowo, w którym zapewnił o swojej Opatrzności nad nami. Niech On będzie uwielbiony!
Alleluja!
Kochani Nauczyciele Religii, odpocznijcie i wracajcie, kiedy przyjdzie ten czas. Póki co: odpocznijcie :)
Z Bogiem
Ks. Krystian Wilczyński
Natalia Kmiecicka
