Zakończenie roku katechetycznego 2025/2026

20.06.2026

22 czerwca 2026

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance gościło nas w minioną sobotę.
Dziękujemy ks. prał. Piotrowi Tworkowi za otware drzwi sanktuarium i gościnę na parafialnym podwórzu.

Eucharystią dziękowaliśmy za rok katechetyczny, który już za nami. Prosiliśmy o udane wakacje oraz o błogosławiony czas po nich. Po mszy świętej mieliśmy okazję porozmawiać przy kawie i herbacie oraz pysznym cieście, ufundowanym przez piekarnię "Mielnik" ze Straszyna.

Bóg dał słowo, w którym zapewnił o swojej Opatrzności nad nami. Niech On będzie uwielbiony!

Alleluja! 

Kochani Nauczyciele Religii, odpocznijcie i wracajcie, kiedy przyjdzie ten czas. Póki co: odpocznijcie :)

Z Bogiem

Ks. Krystian Wilczyński
Natalia Kmiecicka

ul. Bpa Edmunda Nowickiego 1
80-330, Gdańsk
58 552-43-25
katechetagda@gmail.com

Godziny urzędowania:

poniedziałek, środa, piątek: 9.00 - 13.00
wtorek, czwartek: 15.00 - 18.00

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.11002588272095