Kiermasz

Czcigodni Księża Proboszczowie,
Drodzy Katecheci!

Wydział Katechetyczny posiada sporą liczbę książek do wyprzedania. Są to podręczniki do szkół (wyd. Jedność, Św. Wojciech, WAM) oraz pomoce do katechezy sakramentalnej w parafiach. Jest również sporo nowych i wartościowych książek religijnych dla osobistej lektury. Znajdzie się także duża ilość obrazków, naklejek, dziesiątków różańca, itp. Warto pomyśleć o nagrodach na zakończenie roku oraz o upominkach na wakacyjne wyjazdy, półkolonie, konkursy, itp. CENY PROMOCYJNE!!!

Przy okazji wizyty w Wydziale Katechetycznym zapraszam do KIERMASZU wyżej wymienionych pozycji. Uwagę z pewnością zwrócą podręczniki i materiały do nauczania w szkole.

Polecamy również wydaną przez nas książkę z katechezami parafialnymi przygotowującymi do Pierwszej Komunii Świętej: „Czekam na Ciebie, Panie Jezu”.

Do nabycia są także Indeksy kartechizacji.

Zakupy będą możliwe do końca czerwca, a potem od sierpnia.