Pomoce dydaktyczne / konspekty

Przewodnik metodyczny  - "Otrzymacie Jego moc" - Wydawnictwo Jedność, Kielce 2013

Katechizm bierzmowanych - "Otrzymacie Jego moc" - Wydawnictwo Jedność, Kielce 2013

Indeks bierzmowanych - "Otrzymacie Jego moc" - Wydawnictwo Jedność, Kielce 2013

Ks. M. Paracki, „Katechizm Bierzmowanych”

DAJCZAK E., Życie Boże. Spotkania grup domowych związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania, Zielona Góra 1998.

DAJCZAK E., Życie Boże. Spotkania parafialne i celebracje liturgiczne związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania, Zielona Góra 1998.

KUŚ P., PRZECZEWSKI W., Celebracje liturgiczne. Sakrament bierzmowania, Poznań 2003.

MARCINKOWSKI R., W trosce o właściwe przeżywanie sakramentu bierzmowania. Instrukcja, Płock 2003.

MAREK Z. (red.), Celebracje liturgiczne, w: Jezus prowadzi i zbawia. W drodze do Emaus. Podręcznik metodyczny do religii dla klasy III gimnazjum, cz. III, Kraków 2001, s. 3-137.

PANUŚ T. (red.), Wypłyń na głębię, Przygotowanie do bierzmowania. Materiały dla katechety. Część I. Osoba. Część II Wspólnota, Kraków 2001.

PANUŚ T. (red.), Wypłyń na głębię, Przygotowanie do bierzmowania. Materiały dla katechety. Część III. Kościół, Kraków 2001.

PANUŚ T. (red.), Wypłyń na głębię, Przygotowanie do bierzmowania. Materiały dla katechety. Celebracje. Konferencje, Kraków 2001.

PANUŚ T. (red.), Wypłyń na głębię, Przygotowanie do bierzmowania. Materiały dla katechety, Materiały pomocnicze dla katechetów – testy, Kraków 2001.

PANUŚ T. (red.), Wypłyń na głębię, Przygotowanie do bierzmowania. Refleksje dla kandydatów do bierzmowania, Kraków 2001.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Na drodze do dojrzałości chrześcijańskiej. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Rok III, Poznań 2003.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Przewodnik metodyczny, Poznań 2003.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Wielkość człowieka stworzonego przez Boga. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Rok I, Poznań 2003.

SZPET J., JACKOWIAK D. (red.), Życie w społeczności Kościoła. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Rok II, Poznań 2003..

77 0.22027802467346