NIKODEMOWE wieczory

Zdążyliśmy już odkryć jaką wartość ma wspólne spotkanie naszego grona oraz jakim wzmocnieniem jest przebywanie ze sobą.
Wsłuchani w Wasz głos, po doświadczeniu ciekawych rozmów podczas rekolekcji i spotkań formacyjnych, zapraszamy na "NIKODEMOWE WIECZORY". To nowa inicjatywa szczególnych spotkań nauczycieli religii.

Stały plan spotkania:
19.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu
19.30 - błogosławieństwo
do 21.00 - spotkanie towarzyskie przy kawie i herbacie (przynosimy coś swojego do kawy :) )

Z racji logistycznych rozłożylismy miejsca Nikodemowych wieczorów w różnych punktach naszej archidiecezji:

2.10 - Klasztor Franciszkanów w Gdyni na Wzgórzu św. Maksymiliana
6.11 - Kościół św. Józefa w Gdańsku (oblaci)
4.12 - Kościół św. Antoniego Padewskiego w Redzie

Nikodemowe wieczory mają charakter modlitewno-towarzyski. Nie są częścią formacji ale integracji.
Spotkania są otwarte dla każdego nauczyciela religii (księdza, osoby konsekrowanej i świeckiej) i można w nich uczestniczyć za każdym razem.

ZAPRASZAMY!

poniedziałek, środa, piątek: 9.00 - 13.00