Rodzinny Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny: 'Wakacyjne ślady św. Jana Pawła II'

20 czerwca 2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym: „Wakacyjne ślady św. Jana Pawła II” organizowanym przez „Laboratorium św. Jana Pawła II” w Toruniu.

W Polsce jest mnóstwo miejsc związanym z Janem Pawłem II. W prawie każdym województwie można znaleźć szlak papieski – pieszy lub kajakowy. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi wakacyjnymi wrażeniami z miejsc związanych z papieżem Polakiem.

Zdjęcia wraz z podpisanym oświadczeniem można wysyłać na adres mailowy:lab_jp2@umk.pl od 25 czerwca do 10 września 2022 roku. Zdjęcia będą publikowana na bieżąco na stornie FB Laboratorium św. Jana Pawła II FB @LabJPII.

Więcej informacji oraz Regulamin Konkursu na FB @LabJPII oraz jp2.umk.pl

Z poważaniem,