Laureaci konkursu plastycznego o św. Stanisławie Kostce

14 grudnia 2018

Kategoria klasa I - II

1. Nina Perz, klasa II - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie (Głośnik JBL oraz książki)

2. Jakub Wątka, klasa I - Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Józefa Bigusa w Baninie (Głośnik JBL oraz książki)

3. Maksymilian Pobłocki, klasa I - Szkoła Podstawowa nr 37 w Gdyni (Słuchawki JBL oraz książki)

Kategoria III - IV

1. Dominik Radkowski, klasa IV - Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku (Głośnik JBL oraz książki)

2. Aneta Zielińska, klasa IV - Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku (Głośnik JBL oraz książki)

3. Błażej Orysiak, klasa III - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie (Słuchawki JBL oraz książki).

Gratulujemy zwycięzcom i ich nauczycielom !!!

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów 12 stycznia o godz. 10.00

w Aulii Jana Pawła II podczas spotkania z katechetami.

Prace oceniała komisja w składzie:

Członkowie komisji:

Pani Jolanta Tarłowska, Pani Anna Hochleiter, Pani Katarzyna Najman, Pani Anna Machul, Pani Aneta Skierska.

Przewodniczący komisji:

ks. Tyberiusz Kroplewski.